Elementor #307

Інтерактивний блок безперебійного живлення ОПТИМУС-250 (далі ББЖ), призначений для забезпечення побутової техніки стабільною синусоїдальною напругою 220В, від мережі, або від акумуляторної батареї 12В у випадку пропадання мережевої напруги.При роботі від мережі ББЖ також слідкує за Читать дальше…

Стабілізатор напруги 2500 Вт

Призначений для живлення побутової і професійної апаратури: пральні машини, СВЧ-печі, холодильники, комп’ютери, ігрові автомати, банкомати.
Країна виробник: Україна
Бренд: Phantom

Стабілізатор напруги 600Вт

Призначення для живлення газових котлів, холодильників, аудіо-відео техніки і Іншої малопотужної побутової апаратури.
Країна виробник: Україна
Бренд: Phantom

Стабілізатор напруги АСН-350 С

Стабілізатор напруги для газових котлів та іншого електричного потужністю споживання до-350 Вт. Сіммісторний тип управління.
Країна виробник: Україна
Бренд: LVT

Стабілізатор напруги АСН-600

Стабілізатор напруги для холодильників, морозильних камер та іншого електрообладнання потужністю споживання до 600 Вт. Релейний тип управління.Країна виробник: УкраїнаБренд: LVT Автоматичний регулятор напруги АСН-600 призначений для захисту побутових холодильників, морозильних камер, систем управління автономного опалення Читать дальше…

Стабілізатор напруги АСН-300Н

Стабилизатор напряжения для газовых котлов и прочего электрооборудования мощностью потребления до 300 Вт в настенном исполнении. Релейный тип.
Страна производитель: Украина
Бренд: LVT

Стабілізатор напруги АСН-250

Стабилизатор напряжения для газовых котлов и прочего электрооборудования мощностью потребления до 250 Вт. Релейный тип управления.
Страна производитель: Украина
Бренд: LVT

Call back