Підприємство ТОВ «НВП Торенерго» розпочало свою роботу на ринку України в 2006 році. 

За час роботи підприємства технологічні потужності підприємства виросли в десятки разів. На теперішній час ми не маємо жодних проблем з виконанням замовлень – кількість не впливає на термін виробництва. Протягом роботи була напрацьована величезна база трансформаторів, їх конфігурацій, електротехнічних і масогабаритних показників. Завдяки невпинній і наполегливій праці наших робітників, досягнуто найвищих показників якості виконання трансформаторів.

Завдяки використанню новітного обладнання в сфері намотки і перевірки, трансформатори торгової марки «Торенерго» мають високу надійність, ККД, якість виконання. Окремим напрямком роботи нашого підприємства є розрахунок, встановлення та сервісне обслуговування стабілізаторів напруги побутового і промислового призначення від 250Вт до 150кВт, а також джерел безперебійного живлення від 250Вт.

Ми є офіційними представниками вітчизняних виробників торгових марок «LVT» м. Львів, «Phantom» м. Одеса, «Awattom» м. Запоріжжя, «Sinpro» м. Харків. Головною оцінкою нашої роботи є Ваші постійні замовлення трансформаторів і стабілізаторів напруги протягом багатьох років, а також вихід з 2015 року на ринок Євросоюзу.

Передзвоніть мені