Призначений для живлення побутової і професійної апаратури: пральні машини, СВЧ-печі, холодильники, комп’ютери, ігрові автомати, банкомати.
Країна виробник: Україна
Бренд: Phantom

Основна область застосування нормалізаторів класу «СТАНДАРТ» — харчування обладнання і тих споживачів, де ступеневу зміна напруги на виході приладу (10 вольт) є допустимим. Наприклад котельне та холодильне обладнання, різна побутова техніка (пральні машини, СВЧ-печі і т.д.) офісна техніка.

Нормалізатори напруги PHANTOM класу «СТАНДАРТ» представляють собою автоматичний регулятор напруги вольтододавального типу зі ступінчастим регулюванням. Як переключающих елементів використані реле. Кількість сходинок регулювання — 12. Серійно виробляються нормалізатори цього типу мають величину ступеня регулювання 10 вольт. Таким чином, вихідна напруга нормалізатора буде відрізнятися від номінального (220 вольт) на величину трохи більше половини ступені (тобто 220 ± 5 вольт) при зміні вхідної напруги від мінімального до максимального значення в діапазоні стабілізації. Така точність не є прецизійної, але, як правило, її достатньо для переважної більшості приладів і пристроїв як побутового, так і промислового призначення.

Передзвоніть мені