Котли піролізного типу

kotel piroliznogo tipu
kotel piroliznogo tipu

Піролізні котли на сьогоднішньому ринку опалювального обладнання вже досить давно перестали бути новинкою. Зараз уже практично нікого не можна здивувати тим, що ці пристрої, у більшості випадків, в півтора-два рази дорожче твердопаливних.

Це й не дивно, оскільки час їх функціонування на єдиному завантаженні в кілька разів перевищує час функціонування вугільних і дров’яних котлів.

А що для користувачів важливіше, ніж час роботи опалювального пристрою? Навряд чи когось приваблює перспектива прокинутися від холоду серед ночі і, стукаючи зубами, попрямувати в котельню, для того щоб накидати ще дров? Чому ж таке обладнання, як піролізні котли здатні працювати на єдиній закладці палива більше доби?

У першу чергу варто сказати, що період їх функціонування може обчислюватися в широких межах, що залежить від більшості факторів, а конкретно: температура в приміщенні, температура на вулиці, рівень утеплення житлового будинку, вологість і вибраний тип палива, а також від правильності створення проекту і установки опалювальної системи. Але, незважаючи ні на що, піролізні котли набагато ефективніші традиційних.