AgroCursor - автоматичне керування трактором для сільськогосподарських робіт

Автоматична система керування

Чому AgroCursor ?

таблица сравнения

Покращений

Конструкція враховувала слабкі сторони світових виробників (John Deere, Trimble та інших). Використовується промисловий безщітковий двигун, як на верстатах з ЧПК. Він має момент, що крутить, 27 Нм! Немає ланцюга, нема чого розтягувати – є лише дві передачі. Коли автопілот не включений і тракторист крутить кермо, електродвигун виступає в ролі генератора. Наш сервісний центр неодноразово стикався з випадками виходу з ладу фірмових зарубіжних систем керування автопілотом через те, що двигун виробляв високу напругу при пасивному обертанні і, як наслідок, виводив з ладу електроніку. У системі AgroCursor електродвигун механічно відключається від транспортного режиму. Це дозволяє захистити ресурс шестерень та електроніки.

AgroCursor
AgroCursor

Обладнання

Удароміцний Panasonic, із сенсорним екраном 27см, збільшеною яскравістю на 1000 нит. ОС Windows. Крім навігації, його можна використовувати у повсякденній роботі. Він має всі звичні та сучасні підсистеми: USB, Bluetooth, WiFi, Стілус, GSM модем, жорсткий диск на 256 ГБ. Можна зайти в інтернет, магазин каталогів запчастин, переглянути фотографії, Viber. Зручне кріплення дозволяє швидко зняти планшет після робочої зміни.

Розумний алгоритм

Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом створюється та оновлюється фермерами для фермерів. Він має вбудовану підтримку точного сигналу RTK, відключення секцій, автоматичного розвороту на краю поля з розумним алгоритмом стадних проходів, щоб заощадити час без необхідності малювати вісімки на полі. Не потрібно платити за розблокування сигналу RTK щороку. Тільки оплата провадиться оператору зв’язку та оператору мобільного зв’язку.

AgroCursor
AgroCursor

Зручний

Всі механічні запчастини розроблені та виготовлені безпосередньо у Вінниці та завжди в наявності. Електронні частини використовуються лише промисловими, публічними – без чіпів із «особливим замовленням».

Сучасний з'язок

Промисловий GSM модем служить прийому сигналу RTK по мобільної мережі. Він має два модулі 3G, з двома сім-картами, обидва дозволяють постійно швидко змінювати оператора у разі втрати зв’язку з попереднім. Виносні антени з підвищеним коефіцієнтом посилення для впевненого прийому польових умовах.

AgroCursor (1)

Точний сигнал

GPS-антена має подвійний приймач та блок компенсації нахилу трактора. Одночасно приймає сигнали із супутників GPS, ГЛОНАСС, BEIDOU, GALILEO одночасно. Не втрачає напрямок курсу поблизу ліній електропередач. Працює з платним RTK сигналом (+/-2см) та з безкоштовним DGPS. Може їхати автопілотом зі швидкістю від 0,1 до 20 км/год. Забезпечує точність від проходу до проходу та 100% повторюваність протягом багатьох років. Власне виробництво станцій РТК забезпечить Ваше обладнання точним сигналом у будь-якій точці України.

Сервісний центр

На базі нашого виробництва функціонує сервісний центр з обслуговування агроелектроніки, який забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування систем автоматичного водіння.