Лазерна порізка металу

Швидкість різання металу

Точність
лазерна порізка металу

Процес лазерної порізки

Автоматизований та високотехнологічний процес, який має ряд суттєвих переваг в порівнянні з іншими способами порізки металу:
Довільна конфігурація деталі – геометрична форма деталей та рівень складності контуру виробу, які проектуються під порізку лазером, фактично обмежені лише фантазією дизайнера чи конструктора. Технологія лазерної порізки металу дозволяє створювати в матеріалі отвори дуже малого розміру, діаметром від 1 мм.

Якісна поверхня різу, відсутність залишкової деформації на деталі – комп’ютеризація процесу та відсутність механічного впливу дозволяє уникнути залишкової деформації контурів різу, а також мінімізувати тимчасові деформації, оскільки під час процесу порізки лазером немає безпосереднього контакту з поверхнею металу. Також завдяки температурним властивостям лазера відбувається підгартовування кромки деталі, що підвищує її міцність.

Висока точність обладнання для лазерної порізки – відсутня необхідності подальшого механічного доведення деталі у задані розміри, оскільки точність різки лазером складає 0,1 мм.

Малий відхід матеріалу – порізка металу лазером здійснюється за готовими схемами та кресленнями, що робить процес практично безвідходним завдяки мінімізації кількості обрізків і залишків. Лазерна порізка металу дозволяє суттєво зекономити при невеликих партіях продукції, оскільки більш практично і доцільно здійснити лазерний розкрій металу, ніж додатково купувати досить дорогі ливарні форми та штампи чи матриці, особливо для дрібносерійного виробництва.

Швидкість та автоматизація процесу порізки лазером – автоматизована порізка металу відрізняється від інших способів швидкістю, що є значною перевагою, особливо для виконання масштабних промислових замовлень. Суттєве скорочення частки людського фактора внаслідок автоматизації виробництва дозволяє значно оптимізувати витрати і одночасно підвищити точність розкрою лазером та кінцеву якість виробів.

Лазерна порізка різних металів – лазерна порізка не деформує тонколистовий метал та безпечна для матеріалів із дзеркальною чи глянсовою поверхнею.

Лазерний промінь дає можливість легкого виконання допоміжних конструкційних елементів та розмітку деталі, що спрощує подальше гнуття, складання та зварювання конструкції. Також можемо виконати технологічне лазерне гравіювання на деталі.

При автоматизації виробництва важливою складовою для нас залишається професійний підхід та дбайливе ставлення працівників до результату лазерної порізки.

Листогиб

Гідравлічна згибка металевих листів на верстаку з ЧПУ

листогиб