Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашими фахівцями необхідна наступна інформація:
Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у векторних форматах *.dxf в масштабі 1:1, (для лазерної порізки) та *.cdr, *.eps, *.ai (8-ї версії), *.svg (для гравірування).
ЛАЗЕРНА ПОРІЗКА
Вимоги до креслень
Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.
На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.
Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.
Для швидкості обробки інформації рекомендуємо використовувати у назвах файлів такий порядок :
– матеріал
– товщина матеріалу
– кількість
– назва виробу
Наприклад: метал 4мм 20шт_фланець.dxf
нерж.304 1мм 3шт_шайба.dxf
Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.
ЛАЗЕРНЕ ГРАВІРУВАННЯ
Вимоги до макету
Гравірування — це одноколірний процес, тому всі малюнки мають бути чорно-білими (без відтінків сірого чи кольорів). Файли, призначені для гравіювання або маркування лазером Fiber MOPA, приймаються у векторних форматах (PDF, CDR, AI, EPS). Також можливе растрове гравіювання (JPG, PNG, BMP тощо), але кінцевий ефект буде гіршим і відрізнятиметься від оригіналу (наприклад, у випадку фотографій чи об’єктів іншого кольору, ніж чорний).
Всі допоміжні елементи, які не підлягають гравіруванню, повинні бути розміщені окремим шаром!
Заливка – важлива для лазера.
Через те, що лазер працює тільки на заливку, векторні файли повинні бути належним чином підготовлені. Області та об’єкти, призначені для гравіювання, повинні складатися з заливки, а не контурів. Колір заливки не має значення, оскільки лазер не розрізняє кольори, він просто гравірує заливки. З цієї причини ви не можете використовувати об’єкти з білою заливкою замість порожніх місць (швидка техніка, яка часто використовується в непрофесійних програмах), оскільки вони також будуть вигравірувані як заповнені. Найкращий спосіб перевірити, чи належним чином підготовлена дана графіка, це виділити всі об’єкти та змінити колір заливки (клацніть лівою кнопкою миші на будь-якому кольорі). Якщо після цієї зміни зміниться тільки колір, то все в порядку. Але якщо форми змінюються, деякі елементи зникають, це означає, що заливка підготовлена неправильно. Крім того, два чи більше об’єктів не можуть перекриватися, оскільки лазер не заповнює область перекриття. Тому файли повинні бути підготовлені дуже ретельно та відповідно до принципів професійного дизайну.
Усі шрифти мають бути перетворені на контурні, і тут також потрібно пам’ятати про правильну підготовку заливок (особливо для контурних шрифтів).
Як легко покращити заливку?
Іноді під час складних проектів може бути дуже складно або довго підготувати правильну заливку. Ось чому ми пропонуємо простий і швидкий (хоча й дещо нетрадиційний) спосіб зробити це в Corel Draw:
ми створюємо графіку будь-яким способом (також із білою заливкою), але чорно-білу
виберіть усе та перетворите на растрове зображення (Растрові зображення > Перетворити на растрове зображення…) із DPI, встановленим принаймні 600 (для маленької графіки найкраще 1000), і позначеними параметрами «Згладжування» та «Прозорий фон»
Ми відстежуємо отримане растрове зображення як Clipart (Bitmaps > Outline Trace > Clipart) із такими параметрами:
Деталізація: максимальна
Згладжування: від 2 до макс. 5
Гладкість кутів: від 0 до 2
Позначено «Видалити вихідне зображення».
Поставив галочку «Видалити фон» і в ньому опцію «Вказати колір:», де після натискання на піктограму піпетки вказуємо білий колір на верхньому (або лівому) зображенні
Позначено «Об’єднати суміжні об’єкти одного кольору».
Позначено «Видалити перекриття об’єктів», яке в деяких випадках може бути неактивним
Після цих процедур у нас повинно вийти таке ж зображення на нижньому (або правому) зображенні, але на прозорому фоні (білі та сірі квадрати). Якщо так, натисніть OK і все.
Проте, якщо остаточна промальована графіка виглядає не так, як мала б, змініть налаштування параметрів «Деталі» та «Згладжування».
Файли, які не відповідають вищевказаним правилам, можуть бути виправлені за бажанням клієнта, але це додаткова платна послуга. Вартість графічної роботи 150 грн за кожні розпочаті 30 хвилин.