Замовлення тороїдального трансформатора, автотрансформатора

Переваги тороїдальних трансформаторів

тороїдальний трансформатор – менший обсяг

При використанні тороїдальних трансформаторів, що поставляються з вільними витими виводами, можна домогтися економії до 64% об’єму, що займається. Порівняно зі звичайними трансформаторами з шихтованими осердями (дуже часто легше підключити обладнання саме за допомогою виводів з трансформатора, а не клемників).

тороїдальний трансформатор – менша вага

Економія до 50%. Тороїдальний (кільцевий) сердечник має ідеальну форму, що дозволяє виготовити трансформатор, використовуючи мінімальну кількість матеріалу. Всі обмотки симетрично розподілені по всьому колу осердя, завдяки чому значно зменшується довжина обмотки. Це веде до зменшення опору обмотки та підвищення коефіцієнта корисної дії. Можлива вища магнітна індукція, оскільки магнітний струм проходить у тому напрямі, у якому спрямована кремниста сталь ядра під час прокатки. Можна використовувати більш високу щільність струму у дротах, так як вся поверхня тороїдального осердя дозволяє ефективно охолоджувати мідні дроти. Втрати в залозі дуже низькі – типове значення становить 1,1 Вт при індукції 1,7 Тл та частоті 50/60 Гц. Це забезпечує дуже низький струм намагнічування, що сприяє дивовижній тепловій здатності навантаження тороїдального трансформатора.

тороїдальний трансформатор – вищий коефіцієнт корисної дії

Тороїдальні трансформатори виготовляються з якісної високоіндукційної електротехнічної сталі. Це дозволяє досягти приблизно 50% економії в порівнянні зі звичайними трансформаторами з шихтованими осердями, а також суттєвої економії простору в порівнянні з тороїдальними осердями інших виробників, які використовують для своєї продукції сталь більш низькою.

тороїдальний трансформатор – гнучкість розмірів

Тороїдальні трансформатори пропонують високий ступінь пристосовуваності / гнучкості розмірів у порівнянні зі звичайними трансформаторами із осердями, складеними з окремих пластин. Оскільки осердя тороїдальних трансформаторів виготовляються на наших власних потужностях, що мають високоякісні електричні печі для їхнього відпалу, це дозволяє виготовити осердя практично будь-якого діаметра та висоти. Наші фахівці можуть “на замовлення” спроектувати тороїдальний трансформатор так, щоб він точно входив у стиснутий простір, що, як правило, неможливо при використанні звичайних трансформаторів.

тороїдальний трансформатор – простий монтаж

Стандартний монтаж трансформаторів потужністю до 1 кВА здійснюється за допомогою однієї (двох, зверху та знизу) центруючої пластикової шайби (або металевої шайби із захисною гумовою прокладкою) та монтажного болта, що проходить крізь центральний отвір тороїдального трансформатора, що забезпечує швидкий та простий монтаж.

тороїдальний трансформатор – нижчий рівень шуму

Так як осердя виготовляються з суцільної стрічки високоякісної сталі і приварені з обох боків, в їх конструкції немає там повітряних зазорів, ні зайвих сталевих пластин, які могли б обумовлювати вібрацію. Ця стабільність також підтримується мідною обмоткою, що щільно облягає все коло осердя.

Якість сталі забезпечує низьку магнітострикцію та низькі втрати на розсіювання. Ця комбінація якостей майже повністю усуває гудіння та шум, що спостерігається при експлуатації звичайних трансформаторів та тороїдальних трансформаторів від виробників, які використовують сталь нижчої якості.

тороїдальний трансформатор – невелике розсіювання

Приблизно на 85 – 95% менше розсіювання проти звичайними трансформаторами. Досягнення низького значення розсіювання є важливим аспектом для конструктора обладнання, оскільки це може створювати небажані перешкоди в результаті інтерференції з чутливими електронними ланцюгами. Тороїдальний трансформатор забезпечує загальне зниження рівня магнітних перешкод у співвідношенні 8:1, порівняно з традиційними типами звичайних трансформаторів рамкової форми.

тороїдальний трансформатор – ціна та цінність

Передова виробнича технологія та економія матеріалів, що випливає з більш ефективного проекту, роблять сьогоднішні тороїдальні трансформатори дуже вигідними у ціновому відношенні порівняно із звичайними трансформаторами аналогічної потужності. Якщо врахувати інші приховані вигоди, такі як низьке розсіювання, економія енергії (під час експлуатації), менша горизонтальна проекція та менша вага, переваги тороїдальних трансформаторів суттєво зростають. Загалом, що більше потужність тороїдальних трансформаторів, то нижча їх ціна проти традиційними типами.